Kontakta oss

E-post: norrkoping.ostra@erlaskolan.se
Växel: 010-139 81 50
Reception: 010-139 81 51

Team E-koll: 010-139 81 67
Team 1: 010-139 82 76
Team 2: 010-139 81 62
Team 3: 010-139 81 69
Team 4: 010-139 81 63
Team 5: 010-139 82 74
Team 6: 010-139 81 61
Team 7: 010-139 81 64
Team 8: 010-139 81 65
Team 9: 010-139 81 66
Fritids Slottet: 010-139 81 68
Fritids Labyrinten: 010-139 81 53

Rektor

Oscar Semb
Åk 7-9

Biträdande rektorer

Lina Aréus
Åk E-3 och Fritids

Pia Romberg
Åk 4-6 och Elevhälsan

Koordinator och Antagningsansvarig

Therese Rötkönen

Receptionist och Antagningsansvarig

Caroline Regn


Personal

Oscar Semb

Rektor Team 7-9

Lina Aréus

Biträdande Rektor Team E-3 och Fritids

Magnus Nandorf

IT-ansvarig och Vaktmästare

Pia Romberg

Biträdande rektor Team 4-6 och Elevhälsan

Therese Rötkönen

Koordinator och Antagningsansvarig

Adam Aldhagen

Skolutvecklare

Caroline Regn

Receptionist och Antagningsansvarig

Elevhälsoteam

Birgitta Vastamäki

Skolsköterska Team E-4

Johnny Hederberg

Socialpedagog Team 4-9

Lotta Campbell

Kurator Team 5-9

Mevlude Bala Dragaj

Kurator Team E-4

Kerstin Wallman Svensson

Specialpedagog Team 4-9

Sonja Palm

Skolsköterska Team 5-9

Victoria Arvidsson

Speciallärare Team E-3

Per Hylén

Specialpedagog Team 4-9

Sadjad Azari

Socialpedagog Team E-3

Team Fritids

Maria Hjelm

Slottet

Anna Lind

Slottet

Camilla Alm

Team 1

Jonas Morey

Slottet

Joakim Engström

Labyrinten

Thomas Olander

Labyrinten

Beatrice Isolehto

Team 3 / Labyrinten

Erika Gustafsson

Slottet

Johnny Ohlin

Slottet

Martin Söderström

Labyrinten

Hadar Sundberg

Team 2 / Slottet / Labyrinten

Team E-1

Åsa Bergling

Team 1

Susanna Ranlöf

Team 1

Lizethe Morsing

Team E-koll/Idrott och Hälsa Team 1

Diana Löfberg

Team E-koll

Torbjörn Karlsson

Team E-koll

Camilla Alm

Team 1

Elvira Aréus

Team E-koll

Team 2-3

Annelie Forsman

Team 3

Emma Carlberg

Team 2

Hadar Sundberg

Team 2

Elvira Andersson-Lööv

Team 3

Sarah Granberg

Team 2

Beatrice Isolehto

Team 3

Team 4-6

Anton Brönnert

Team 5

Jers Anton Pohlman

Team 5

Freddie Elofsson

Team 4

Jaana Henriksson

Team 6

Jalaa Shamoun

Team 6

Johanna Nandorf

Team 4

Mikael Wassenius

Team 5

Carolina Lannersund

Marie Qvarfordt

Team 4

Pontus Alfredsson

Team 5

Viveca Ljungqvist Almrot

Team 6

Jenny Matsson

Team 6 / Idrott och hälsa Team 2-6

Sara Couchér

Slöjd Team 3-4

Team 7-9

Vesna Milovanovic

Team 9

Klas Jarle

Team 7

Esat Jashari

Team 8

Gentrit Citaku

Team 9

Maria Gonzalez

Moderna språk

Caroline Regn

Team 9

Matilda van Doorn

Team 8

Niklas Tiborson

Team 9

Tobias Svensson

Team 9

Lisa Åberg

Team 8

Annika Ahlström

Team 9

Karolin Hedvall

Team 7

Natalie Davidsson

Team 9

Timmy Abrahamsson

Team 7

Monika Blyberg

Team 7

Christine Wilsson Gutenberg

Team 8

Mouris Chamoun

Team 7-9

Niclas Lindgren

Team 8

Lourdes Morales Garcia Cano

Moderna språk