Kontakta oss

E-post: norrkoping.ostra@erlaskolan.se
Växel/Reception: 010-139 81 50

Team E-koll: 010-139 81 67
Team 1: 010-139 82 76
Team 2: 010-139 81 62
Team 3: 010-139 81 69
Team 4: 010-139 81 63
Team 5: 010-139 82 74
Team 6: 010-139 81 61
Team 7: 010-139 81 64
Team 8: 010-139 81 65
Team 9: 010-139 81 66
Fritids Slottet: 010-139 81 68
Fritids Labyrinten: 010-139 81 53

Rektor

Oscar Semb
Åk 7-9

Biträdande rektorer

Lina Aréus
Åk E-3 och Fritids

Pia Romberg
Åk 4-6 och Elevhälsan

Koordinator och antagningsansvarig

Therese Rötkönen

Receptionist

Tania Alvarez


Personal

Oscar Semb Sürüp

Rektor, ansvarig för Team 7-9

Pia Romberg

Biträdande rektor, ansvarig för Team 4-6 och Elevhälsan

Lina Aréus

Biträdande rektor, ansvarig för Team E-3 och Fritidshemmet

Therese Rötkönen

Koordinator och Antagningsansvarig

Tania Alvarez

Receptionist

Magnus Nandorf

IT-ansvarig och Vaktmästare

Elevhälsoteam

Birgitta Vastamäki

Skolsköterska Team E-4

Sonja Palm

Skolsköterska Team 5-9

Johnny Hederberg

Socialpedagog Team 4-9

Sadjad Azari

Socialpedagog Team E-3

Mevlude Bala Dragaj

Kurator Team E-4

Föräldraledig 21/22

Lotta Campbell

Kurator Team 5-9

Kerstin Wallman Svensson

Specialpedagog Team 4-9

Per Hylén

Specialpedagog Team 4-9

Victoria Arvidsson

Speciallärare Team E-3

Annelie Forsman

Speciallärare

Maria Engström

Skollogoped

Pia Axelsson

Kurator Team E-4

Team Fritids

Erika Gustafsson

Slottet

Johnny Ohlin

Slottet

Rebecca Loor Olivares

Slottet

Jonas Morey

Slottet

Sanja Islamovic

Slottet

Beatrice Isolehto

Slottet, Team 1

Ricky Holmqvist

Slottet, Musik Team 1-3

Joakim Engström

Labyrinten

Martin Söderström

Labyrinten

Simon Svärd

Labyrinten

Daniella Chabo

Labyrinten

Jaana Henriksson

Labyrinten, Team 3

Felicia Aledal

Resurs E-3

Hadar Sundberg

Resurs E-3

Team E-3

Torbjörn Karlsson

Team E-koll

Diana Löfberg

Team E-koll

Egzon Lushaku

Team E-koll

Elvira Aréus

Team E-koll

Föräldraledig HT-21

Emil Karlsson

Team E-koll

Elvira Andersson-Lööv

Team 1

Neila Georges

Team 1

Föräldraledig 21/22

Ida Karlsson

Team 1

Beatrice Isolehto

Team 1

Lizethe Morsing

Team 1

Åsa Bergling

Team 2

Susanna Ranlöf

Team 2

Camilla Alm

Team 2

Emma Carlberg

Team 3

Sarah Granberg

Team 3

Jaana Henriksson

Team 3

Felicia Aledal

Resurs Team E-3

Hadar Sundberg

Resurs Team E-3

Team 4-6

Viveca Ljungqvist Almrot

Team 4

Jenny Matsson

Team 4

Ronja Lindfors

Team 4

Carolina Lannersund

Team 4

Jonatan Gren

Resurs Team 4

Marie Qvarfordt

Team 5

Johanna Nandorf

Team 5

Freddie Elofsson

Team 5

Anton Brönnert

Team 6

Mikael Wassenius

Team 6

Pontus Alfredsson

Team 6

Sara Couchér

Slöjd Team 4-5

Leonard Dahlgren

Slöjd Team 3-9

Team 7-9

Natalie Davidsson

Team 7

Annika Ahlström

Team 7

Tobias Svensson

Team 7

Gentrit Citaku

Team 7

Emre Kera

Resurs Team 7

Monika Blyberg

Team 8

Karolin Hedvall

Team 8

Timmy Abrahamsson

Team 8

Marcus Johansson

Team 8

Niklas Tiborson

Team 8

Toby Poynter

Team 8

Johannes Ibrahim

Resurs Team 8

Jesper Andersson

Team 9

Michaela Andersson

Team 9

Niclas Lindgren

Team 9

Lisa Åberg

Team 9

Tjänstledig 

Esat Jashari

Team 9

Mouris Chamoun

Team 9

Mohamed Abokhaled

Team 9

Vesna Milovanovic

Slöjd Team 3-9

Lourdes Morales Garcia Cano

Moderna språk spanska

Anna Blume-Selman

Moderna språk tyska

Tania Alvarez

Hem- och konsumentkunskap